ما در فروشگاه آنلاین چاپ‌سیتی به دنبال شیوه‌های نوین و بهینه برای کاهش هزینه و بالا بردن کیفیت چاپ و ارسال سریع سفارشات به دست شما مشتریان عزیز می‌باشیم.

مجموعه تخصصی فروشگاه آنلاین چاپ‌سیتی به جهت افزایش رضایت مندی مشتریان گرامی خود با شرکت های متنوعی عقد قراداد بسته است تا بتواند بسته ها و سفارشات شما را در اسرع وقت و البته کمترین هزینه و کمترین آسیب به دست مصرف کننده (بدون واسطه) برساند.

 

هزینه ارسال سفارشات چاپی شما به شرح ذیل می باشد:

حمل و نقل فروشگاه آنلاین چاپ‌سیتی

 

ارسال به شهرستان

سفارشات شهرستان برای بسته های کوچک و سبک با شرکت پست جمهوری اسلامی و برای سایر بسته‌ها با شرکت کالارسان (اتوبوس رانی) ، باربری وطن صورت می‌پذیرد.

تمامی هزینه سفارشات به شهرستان‌ها بر عهده خود مشتری می‌باشد.

سفارشات شما به شهرستان به دو شیوه ارسال می‌گردد با بصورت فوری و یا در یک بازه زمانی مشخص (این بازه زمانی بستگی به شهر انتخابی شما دارد)

هزینه های آن به شرح ذیل می باشد:

  1. هزینه ارسال بسته سفارش به باربری بر عهده خود مشتری می‌باشد.
  2. برای ارسال بسته از طریق باربری بصورت فوری و بلافاصله بعد از اینکه بسته سفارش شما به شرکت رسید برای باربری ارسال می گردد که هزینه‌های آن به صورت کرایه شهری تا باربری و براساس هزینه های مصوب باربری به صورت پس کرایه دریافت می‌شود.

 

تفاوت‌های شرکت‌های ارسالی

  1. شرکت پست جمهوری اسلامی : که معرف حضور همه مشتریان گرامی می‌باشد که شرکت پست دو ویژگی دارد . اول اینکه هزینه را در مبدا دریافت می‌کند به همین دلیل مشتریانی که در درخواست ارسال بار با شرکت پست را دارند باید لطف بفرمایید و هزینه را ابتدا واریز بفرمایید و نکته دوم اینکه پست هزینه بسته را متناسب با وزن دریافت می‌کند به همین دلیل این شیوه‌ی ارسال برای بسته‌های با وزن بالا توصیه نمی‌گردد.
  2. شرکت کالارسان : شیوه ارسال این شرکت با اتوبوس رانی می‌باشد. از ویژگی‌های این شرکت سرعت تحویل بسته در کشور می‌باشد و از طرفی هزینه آن برای بسته‌های سنگین اما تکی مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. نحوه دریافت هزینه با شرکت کالارسان به صورت پس کرایه می‌باشد. از معایب این شرکت این است که ارسال درب منزل این شرکت ندارد و اگر بخواهند به درب منزل شما ارسال کنند هزینه آن شاید بسیار زیاد شود.
  3. ارسال با باربری : عموما سفارشات مشتریانی که درخواست ارسال بار با باربری دارند با باربری وطن ارسال می‌شود.

 

توجه: خواهشمندیم  در هنگام ثبت سفارش در وب سایت فروشگاه آنلاین چاپ‌سیتی در زمان ثبت سفارش درخصوص نحوه ارسال بسته سفارشی خود نهایت دقت را بفرمائید در غیر اینصورت مجموعه هیچگونه تعهدی را در قبال انتخاب شما نخواهد داشت.

توجه: هرگونه سوال و ابهام در خصوص ارسال سفارش و یا تأخیر در دریافت سفارش را می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج در سایت پیگیری نمائید.